Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A60, 15W, Auksts - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03
search
Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A60, 15W, Auksts - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A60, 15W, Auksts - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A60, 15W, Auksts - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A60, 15W, Auksts - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03 Mexen Nova 3x LED spuldze E27, A60, 15W, Auksts - 6500K, 1575 lm - L100-E27-1565-01x03
Energoefektivitāte Energoefektivitāte
LED tehnoloģija LED tehnoloģija
Auksti toņi Auksti toņi
Indekss:
L100-E27-1565-01x03
Rodzaj gwintu:
E27
1575 lm
Tehniskie dati:
Augstums: 124 mm
Platums: 60 mm
Spuldzes tips: A60
Vītnes tips: E27
Jauda: 15 W
Ekvivalenta jauda: 100 W
Gaismas plūsma: 1575 lm
Gaismas krāsa: Auksts
Krāsas temperatūra: 6500K
Krāsu atveides indekss CRI: Ra ≥ 80
Regulējams spilgtums: Nē
Pārsega krāsa: Piena
Pārsega materiāls: Plastmasa
Gabalu skaits iepakojumā: 3
Apgaismojuma leņķis: 220º
Spriegums: 220-240V
Energoefektivitātes klase: F
Enerģijas patēriņš: 15 kWh/1000 h
Aizsardzības pakāpe: IP20
Sertifikāti: CE, RoHS
Šajā produktā izmantoti inovatīvi risinājumi
Energoefektivitāte
LED tehnoloģija
Auksti toņi
Drošs veselībai
Ra ≥ 80
Ilgs mūžs
Tūlītēja ieslēgšana
Piemērots acīm
Apstarošanas leņķis 220°
Izturība pret triecieniem un vibrācijām
Nav trauslu elementu, piemēram, kvēlspuldzes — tie ir mehāniski izturīgāki
CE sertifikāts
RoHS sertifikāts
Sargājiet vidi
3 gadu garantija
sērija
Platums
60 mm
Augstums
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
Rodzaj gwintu
E27
Iespēja regulēt spilgtumu
Abažūra krāsa
Pienains
Kąt świecenia
220º
Klasa energetyczna
F
Energy Class: F, Eprel: 2383416
Ilość sztuk
4
EPREL informācijas karte
Drošības informācija
Rakstiet mums
18,7%