Mexen Nova 6x LED Spuldze E27, A60, 15W, Neitrāla - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06
search
Mexen Nova 6x LED Spuldze E27, A60, 15W, Neitrāla - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED Spuldze E27, A60, 15W, Neitrāla - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED Spuldze E27, A60, 15W, Neitrāla - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED Spuldze E27, A60, 15W, Neitrāla - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06 Mexen Nova 6x LED Spuldze E27, A60, 15W, Neitrāla - 4000K, 1575 lm - L100-E27-1540-01x06
Energoefektivitāte Energoefektivitāte
LED tehnoloģija LED tehnoloģija
Neitrāla krāsa Neitrāla krāsa
Indekss:
L100-E27-1540-01x06
Rodzaj gwintu:
E27
1575 lm
Tehniskie dati:
Augstums: 124 mm
Platums: 60 mm
Spuldzes veids: A60
Vītnes veids: E27
Jauda: 15 W
Ekvivalenta jauda: 100 W
Gaismas plūsma: 1575 lm
Gaismas krāsa: Neitrāla
Krāsu temperatūra: 4000K
Krāsu atveidošanas indekss CRI: Ra ≥ 80
Gaismas regulēšanas iespēja: Nē
Abat-jours krāsa: Pienains
Abat-jours materiāls: Plastmasa
Daudzums iepakojumā: 6
Gaismas leņķis: 220º
Spriegums: 220-240V
Enerģijas klase: F
Energopatēriņš: 15 kWh/1000 h
LED tehnoloģija
Neitrāla krāsa
Platums
60 mm
Augstums
124 mm
Rodzaj żarówki
A60
F
Energy Class: F, Eprel: 2383404
Ilość sztuk
6
Rakstiet mums
19,33%